close
تبلیغات در اینترنت
اخبار بانکی

بانک فقط پست بانک ایران
اخبار بانکی
...
آخرین مطالب انجمن
نوشته شده در تاريخ یکشنبه 16 تير 1392 - توسط erkin
حواله ساتنا برای مبالغ ۱۵۰ میلیون ریال و بالاتر مورد استفاده قرار می گیرد، سرعت بالاتری نسبت به سامانه پایا دارد ،در ساعات اداری به صورت برخط (آنلاین) انجام می شود و برای استفاده از آن در مبالغ بالای 50 میلیون ریال حتما" باید بسته امضاء الکترونیک داشته باشید.

ساتنا و رقیب و همکار آن پایا دوسیستم هستند که در حال حاضر به عنوان جایگزین چک بین بانکی عمل می کنند و در واقع جهت انتقال وجه بین دو بانک غیر همنام را البته سریع تر، دقیق تر و کم خطر تر کرده اند. در این گزارش سیکل کار ساتنا را شرح می دهیم و در گزارش بعدی به سراغ پایا خواهیم رفت.

به گزارش بانکی دات آی آر، ساتنا مخفف (سامانه الكترونيكي تسويه ناخالص آني) است، پیشتر شما برای انتقال وجه از بانکی به بانک دیگر مجبور بودید به بانکتان مراجعه کنید وجه نقد دریافت کنید یا چک بین بانکی که ضمن هزینه کارمزد نیاز به اتلاف وقت و حضور در دو شعبه بانک (یعنی شعبه بانک خودتان و بانک مقصد) داشت اما این سامانه مشکلات را برطرف کرده است.



ادامه مطلب

طبقه بندی: اخبار بانکی,
بازدید (67)

امتیاز : نتیجه : 1 امتیاز توسط 1 نفر مجموع امتیاز : 1


از نصب نرم افزارهاي همراه بانک و مرتبط با کارت هاي بانکي که از طريق ايميل دريافت مي‌شود اجتناب و در صورت نياز از طريق وب سايت اصلي بانک اقدام شود.

بانک مرکزی در راستای تامین امنیت بستر فعالیت‌‌های نظام بانکی و لزوم اطلاع‌رسانی به کاربران حقیقی و حقوقی بانک و همچنین پیرو اطلاعیه‌های قبلی، توصیه‌های امنيتي در خصوص خدمات حضوری و غیر حضوری را دو بخش ارائه کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، بانک مرکزی طی اطلاعیه‌ای از شهروندان خواست تا با رعایت مواردی در بانکداری حضوری که شامل دستگاه‌های خودپرداز و کارتخوان و همچنین بانکداری غیر حضوری که در بستر‌هاي مخابراتي، از قبيل اينترنت بانک ، تلفن بانک و همراه بانک ، انجام مي‌شود، از اطلاعات و سرمایه‌های خود به‌ دقت حفاظت کنند. این موارد شامل نکات زیر می‌باشد:



ادامه مطلب

طبقه بندی: اخبار بانکی,
بازدید (58)

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


 

 

در خصوص طرح سپرده دنباله دار بعنوان یک فرصت بسیار مناسب برای سپرده گذاری دوساله  به اطلاع می رساند در قالب این طرح که به عنوان یک فرصت استثنایی برای کلیه مشتریان بویژه مشتریان محترم روستایی در شبکه عظیم پست بانک ایران اعلام میدارد که جهت سپرده گذاری دوساله با نرخ سود ۲۰ ٪ به شعب مستقل پست بانک ایران و با نرخ ۱۹ ٪ به دفاتر خدمات بانکی شهری و روستایی پست بانک مراجعه فرمائید .

شایان ذکر است بنا بر اطلاعیه صادره از اداره کل محترم امور شعب و مناطق پست بانک ایران با رعایت شرایط تسویه حساب زود تر از موعد سپرده گذاران بشرح جدول ذیل در چارچوب قوانین و مقررات مربوطه موافقت گردیده و بدین نحو ابلاغ و اعلام میگردد :

ردیف

مدت ماندگاری سپرده

نرخ تسویه حساب در شعب (سیستم فراز)

نرخ تسویه حساب در دفاتر (سیستم سیمیا)

۱

یک ماه تا شش ماه

۱۹٪

۱۸٪

۲

شش ماه تا یک سال

۵/۱۹ ٪

۵/۱۸٪

۳

یک سال تا دو سال

۲۰٪

۱۹٪





طبقه بندی: اخبار بانکی,
بازدید (60)

امتیاز : نتیجه : 3 امتیاز توسط 3 نفر مجموع امتیاز : 3


براساس تفاهم نامه های منقعده بین پست بانک و اتاق تعاون و خانه تعاون گران استان اردبیل، خدمات متنوع پست بانک به اعضای تعاونی های مذکور ارائه می شود.

  براساس تفاهم نامه های منقعده بین پست بانک و اتاق تعاون و خانه تعاون گران استان اردبیل، خدمات متنوع پست بانک به اعضای تعاونی های مذکور ارائه می شود.


به گزارش گروه بانک و بیمه ، طبق تفاهم نامه منعقده با اتاق تعاون، تمامی خدمات پست بانک به تعاونی ها و اتحادیه های زیرمجموعه اتاق تعاون استان اردبیل در اموراقتصادی از قبیل؛ بازرگانی، ساختمان و کشاورزی و بهره گیری از از طریق شعب و دفاتر خدمات بانکی ارائه می شود.

بنابراین گزارش: طبق تفاهم نامه دیگری بین پست بانک و خانه تعاونگران استان اردبیل ضمن افزایش همکاری های دوجانبه، امکان ارائه خدمات متنوع این بانک به اعضای خانه مذکور در امور اقتصادی از قبیل؛ بازرگانی، ساختمان و کشاورزی از طریق شعب و دفاترخدمات بانکی نیز فراهم شده است.

گفتنی است: طبق این توافقنامه ها تمامی امور بانکی صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون استان درخصوص قبول تعهدات و تضمین ناشی از اعتبار تخصیصی به تعاونی ها و اتحادیه های استان و سایر موارد مرتبط توسط پست بانک صورت می پذیرد.





طبقه بندی: اخبار بانکی,
بازدید (36)

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


نوشته شده در تاريخ سه شنبه 17 ارديبهشت 1392 - توسط erkin

چک و سفته برادران اسمی هستند که معمولا نامشان باهم آورده می شود از محاورات روزانه گرفته تا در بند های مختلف قانون اما تفاوت عمده این دو در چیست؟
 
به گزارش بانکی دات آی آر، در این گزارش می کوشیم این تفاوت ها را به تفصیل توضیح دهیم.
 
"چک پول نقد است" این اصطلاح رایج بین مردم است که باید گفت چندان هم غلط نیست و موید این امر است که صدور چک در زمان پرداخت منوط یه شرطی نمی باشد ، اما در خصوص سفته باید گفته شود لاشه ی سفته اصولاً مؤید و نشان دهنده ی این است که صادر کننده ی سفته تعهدی به طرف مقابل داشته که تعهد خود را در قالب سفته به طرف مقابل ارائه نموده است تا در سر رسید معین به دارنده ی سفته پرداخت نماید .
 
بنابر این دارنده سفته می تواند از جنبه کیفری چک استفاده نموده و اقدام قانونی نماید در حالی که سفته اگر به بهترین شکل ممکن هم انشا و نگاشته شده باشد به این معناست که دارنده سفته می تواند به محاکم قضایی شکایت کند.
 
اشتباه نکنید این به آن معنانیست که سفته بی ارزش است و قابل استفاده نیست بلکه سفته هم دارای ارزش قانونی بوده و در بسیاری از معاملات نقش مهم و تعیین کننده در معاملات و تعهدات دارد.



ادامه مطلب

طبقه بندی: اخبار بانکی,
بازدید (78)

امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 6


نوشته شده در تاريخ پنجشنبه 5 ارديبهشت 1392 - توسط erkin
چنانچه ذینفع چک شخص حقوقی دولتی و یا نهاد عمومی غیردولتی باشد، می تواند با ارائه نامه رسمی رضایت خود را اعلام کرده و بانک با دریافت رضایت نامه مزبور، نسبت به رفع سوء اثر از چک مورد نظر و ابطال آن اقدام می‌کند .

در صورت عدم اقدام مشتری نسبت به رفع سوءاثر، سابقه هر چک برگشتی پس از هفت سال از تاریخ صدور گواهی نامه عدم پرداخت آن به صورت خودکار از سامانه اطلاعاتی بانک مرکزی رفع سوء اثر می شود.

به گزارش ایسنا در صورتی که مشتری ظرف مدت 10 روز کاری پس از برگشت چک، اقدام به تأمین کسری موجودی حساب جاری یا ارائه لاشه چک یا رضایت نامه محضری از ذی نفع نکند، بانک موظف است اطلاعات مربوط به گواهی نامه عدم پرداخت را به سامانه اطلاعاتی بانک مرکزی ارسال کند.

بر اساس بخشنامه های بانک مرکزی کلیه امور مربوط به رفع سوءاثر از چکهای برگشتی اشخاص از طریق شعب و واحدهای تابع بانکها به صورت زیر امان‌پذیر است:



ادامه مطلب

طبقه بندی: اخبار بانکی,
برچسب ها: چک,
بازدید (117)

امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 10


یکی از اهداف مهم پست بانک تامین سرمایه های لازم برای کمک به تولید در روستاها و توسعه مناطق محروم است و همه تلاش می کنیم آن را محقق سازیم."


به گزارش گروه بانک و بیمه ، ضیائی مدیرعامل جدید این بانک در مراسم معارفه اعضای هیات مدیره ضمن بیان مطلب فوق گفت: با بهره گیری از تمامی ظرفیت ها، توانمندی ها و همچنین همت و تلاش کارکنان، می توان پست بانک را به بانک ایران یعنی بزرگترین بانک کشور تبدیل نمود.

وی افزود: معمولاً راه های آسانتری برای درآمدزائی و سوددهی وجود دارد و کمتر به مناطق روستایی و دوردست توجه می شود و سرمایه گذاران عموماً سرمایه های خود را در شهرها متمرکز کرده اند امّا پست بانک برعکس آنها عمل می کند.

مهندس ضیائی اظهار داشت: با همدلی و همراهی مسئولان و مجموعه کارکنان، پست بانک را بیش از پیش تقویت می کنیم و در این راستا از رهنمودها و کمک های وزارتخانه های ارتباطات و فناوری اطلاعات، اموراقتصادی و دارائی و سایر سهامداران حقیقی بیشتر بهره مند خواهیم شد.

مدیرعامل پست بانک در ادامه تصریح نمود: درحال حاضر شعب و دفاتر پست بانک ایران به تنهایی معادل سه چهارم (حدود 75 درصد) کل شعب شبکه بانکی کشور اعم از دولتی و خصوصی را تشکیل داده که اگر از امکانات موجود آن به خوبی استفاده شود ضرورت آنچنان به استفاده از تبلیغات خاص هم نخواهد بود.

وی خاطرنشان ساخت: در صورت افزایش ارزش سهام، سهامداران می توانند مبلّغان خوبی برای پست بانک باشند بنابراین افزایش قیمت سهام آن در بورس بهترین تبلیغ خواهد بود.
مهندس ضیائی اضافه کرد: شبکه ارتباطات کشور بسترهای مناسبی برای توسعه پست بانک فراهم کرده و باید از این شرایط استفاده لازم را ببریم.

عضو هیات مدیره پست بانک ابراز امیدواری کرد: بتوانیم با همکاری تک تک کارکنان بانک و حمایت های همه جانبه مسئولان و در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در سال "حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی"، حماسه ای بزرگ جهت دسترسی به اهداف تعیین شده خلق کنیم.

وی در پایان ضمن تاکید دستور مقام عالی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر انتقال منابع و حساب های مجموعه های وزارت متبوع به پست بانک عنوان کرد: لازم است تکلیف مجامع سال های 89 و 90 در کمترین زمان ممکن مشخص شود تا اعتبار این بانک بیش از پیش تامین شود.





طبقه بندی: اخبار بانکی,
بازدید (42)

امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 10


نوشته شده در تاريخ پنجشنبه 22 فروردين 1392 - توسط erkin
بانک مرکزی کار انتقال وجه از یک بانک به سایر بانکها را به منظور تسریع در انتقال وجوه بانکی برای مردم از امروز به مرحله اجرا گذاشته است.


به گزارش بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در راستای خدمات مطلوب‌تر بانکداری الکترونیک به هموطنان گرامی اقدام به فعا‌ل‌سازی خدمت انتقال وجه سه جانبه در شبکه شتاب کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی ؛ از این پس دارندگان کارت های  اعتباری 22 بانک عضو شتاب می توانند  بدون تطابق بانک صادرکننده مبدا و مقصد اقدام به انتقال وجه نمایند.
در حال حاضر 22 بانک؛ شامل بانک های آینده، اقتصاد نوین، پاسارگاد، توسعه تعاون، توسعه صادرات، حکمت ایرانیان، دی، رسالت، رفاه کارگران، سامان، سپه، سینا، شهر، صادرات ایران، صنعت و معدن، قرض الحسنه مهر ایران، کارآفرین، گردشگری، مسکن، ملی ایران، موسسه اعتباری‌توسعه‌ و بانک کشاورزی خدمت انتقال سه جانبه را در شبکه بانکی به مشتریان ارائه می دهند.
در همين رابطه ناصر حکیمی مدیرکل فناوری اطلاعات بانک مرکزی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران گفت: ضریب امنیتی در این طرح به هیچ عنوان فرق نکرده و این طرح از امنیت بالایی برخوردار است. تنها ویژگی که در این رابطه به آن اضافه شده، این است که از این پس مشتریان بانکها می توانند از هر بانکی که دارای حساب هستند، اقدام به انتقال وجه به سایر بانکها کنند.
وی تصریح کرد: میزان نقل و انتقال وجوه توسط مردم همان سقف قبلی است که برای بانکها تعیین شده بود، یعنی برای انتقال از طریق ATM و اینترنت سقف 3 میلیون تومان و برای انتقال وجه از طریق داخل شعب 15 میلیون تومان است.
حکیمی اظهار داشت: این کار باعث شده که نحوه نقل و انتقال پول توسط مردم از هر بانکی که بخواهند به سایر بانکها انجام شود که این کار، کار نقل و انتقال را برای مردم نسبت به گذشته سهل تر کرده است.





طبقه بندی: اخبار بانکی,
بازدید (68)

امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 15


اغلب تصور مي‌كنند، چكي كه حقوقي مي‌شود از اعتبار افتاده و بي‌ارزش است در حالي كه اين‌گونه نيست و در چك‌هاي حقوقي فقط صادركننده قابل تعقيب و مجازات كيفري نيست اما مي‌توان تقاضاي توقيف اموال و دارايي صادركننده را كرد و دادگاه نيز حكم به پرداخت مبلغ چك خواهد داد.
 اگر روزي چكي را از شخصي در دست داشتيد و براي نقد كردن آن به بانك مراجعه كرديد و حساب صادركننده چك موجودي نداشت، براي دريافت طلب خود چه خواهيد كرد؟ به كدام محكمه مراجعه مي‌كنيد؟ آیا در صف باجه بانک، افرادی را دیده اید که با در دست داشتن برگه چکی به امید پاس شدن آن ایستاده؛ ولی متوجه می‌شوند که در حساب صادرکننده چک، هیچ پولی نیست و حال آنها مانده اند و یک چک برگشتی.

دغدغه اصلاح قانون چک در مجلس شوراي اسلامي طي چند وقت اخير به تمامي اين سوالات پاسخ خواهد داد، از اين رو ابوالفضل ابوترابي نايب رئيس کميسيون حقوقي مجلس نهم جزييات اين طرح را اينگونه بيان کرد:



ادامه مطلب

طبقه بندی: اخبار بانکی,
بازدید (102)

امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 5


نوشته شده در تاريخ سه شنبه 20 فروردين 1392 - توسط زینالزاده

یارانه نقدی مرحله بیست و ششم (فروردین ماه) از ساعت 24 روز سه شنبه قابل برداشت هست.

سازمان هدفمندی یارانه ها ضمن تبریک سال نو شمسی اعلام کرد یارانه نقدی بازای هر نفر 455000 ریالی ساعت 24 روز سه شنبه 20 فروردین ماه بحساب سرپرست خانوارها واریز و از بامداد روز چهارشنبه قابل برداشت هست.





طبقه بندی: اخبار بانکی,
بازدید (132)

امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 5


 به منظور تسهیل در امور بانکی هموطنان به ویژه در روستاها و مناطق محروم، ارسال حواله های الکترونیکی بین بانکی پایا از طریق دفاترخدمات بانکی پست بانک درسطح کشور روز به روز گسترش می یابد.


به گزارش گروه بانک و بیمه ، بنابراعلام اداره کل خزانه داری و مبادلات، در مرحله دوم پیاده سازی این طرح، نرم افزار ارسال حواله های بین بانکی پایا سامانه جامع سیمیای دفاتر پست بانک در 227 دفتر شهری و روستائی دیگر نیز در سطح کشور نصب و عملیاتی شد.

این طرح در مرحله اول در 67 دفترخدمات بانکی منتخب پست بانک عملیاتی شده بود که هم اکنون تعداد آن به 294 دفتر در سطح کشور افزایش یافته است.

درحال حاضر حواله های الکترونیکی بین بانکی پایا تا سقف 150 میلیون ریال از طریق دفاترخدمات بانکی سراسر کشور انجام می شود که طبق برنامه ریزی های انجام شده این سرویس در دفاترخدمات بانکی سراسر کشور راه اندازی خواهد شد.

نصب نرم افزار حواله های الکترونیکی بین بانکی ساتنا و نرم افزار متمرکز کلر چک های دفاترخدمات بانکی در اتاق پایاپای مبادلات از دیگر برنامه های مذکور است.





طبقه بندی: اخبار بانکی,
بازدید (42)

امتیاز : نتیجه : 1 امتیاز توسط 1 نفر مجموع امتیاز : 11


اين نكات با هدف جلوگيري از سوء استفاده هاي افراد سودجو از عدم آگاهي شهرواندن گرامي كشورمان حين استفاده از دستگاههاي خودپرداز و خدمات بانك الكترونيك اعلام شده است.

 بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با ابلاغ اطلاعیه ای نکاتی مهم امنیتی را برای استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک برای اطلاع عموم شهروندان اعلام کرد.


به گزارش گروه بانک و بیمه ، در اين اطلاعيه آمده است كه اين نكات با هدف جلوگيري از سوء استفاده هاي افراد سودجو از عدم آگاهي شهرواندن گرامي كشورمان حين استفاده از دستگاههاي خودپرداز و خدمات بانك الكترونيك اعلام شده است.

نكاتي مهم امنيتي اعلام شده توسط بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران براي پيشگيري از وقوع جرم در ارايه خدمات بانكداري الكترونيك به شرح ذيل هستند:



ادامه مطلب

طبقه بندی: اخبار بانکی,
بازدید (97)

امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 21


نوشته شده در تاريخ دوشنبه 12 فروردين 1392 - توسط erkin
برنامه نوت گوشی شما جای مناسبی برای ذخیره اطلاعات نیست. مثل نوشتن رمز کارت بر روی کارت راه را برای سوء استفاده سود جویان باز می کند.
 بانکداری موبایلی یا Mobile Banking در واقع سامانه ای است که از طریق تلفن همراه و به صورت سیار به کاربران خدمات بانکی ارائه می دهد . در این روش معمولا با نصب یک نرم افزار روی گوشی موبایل می توانید از خدمات بانکی مثل میزان موجودی حساب ، انتقال وجه و پرداخت قبوض استفاده کنید . البته خدمات متنوع دیگری نیز به کاربران ارائه می شود که بستگی به بانک مورد نظر شما دارد . از این موارد می توان به مشاهده چند گردش مالی اخیر ، درخواست دسته چک و … اشاره کرد .
هیچ کس دوست ندارد حساب بانکی اش خالی شود و برای پیدا کردن پولش ماه ها وقت هدر بدهد و بین شعب دادگاه و کلانتری ها سرگردان شود. ازسوی دیگر مزایای این سرویس هم چنان زیاد است که نمی توان از آن گذشت پس اگر می خواهید در امنیت کامل از موبایل بانکینگ استفاده کنید رعایت این نکات ضروری به نظر می رسد.


ادامه مطلب

طبقه بندی: اخبار بانکی,
بازدید (96)

امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 15


نوشته شده در تاريخ چهارشنبه 07 فروردين 1392 - توسط erkin
مدیرکل روابط عمومی بانک مرکزی از راه اندازی میز امداد این بانک برای پاسخ گویی مشکلات عابر بانک ها خبر داد و گفت: شهروندان در صورت بروز مشکل در عابر بانک ها، با شماره تلفن های 29911 و 29951 تماس حاصل کنند.

رضا سراج  اعلام کرد: میز امداد بانک مرکزی جمهوری اسلامی 24 ساعته آماده پاسخگویی به شهروندان برای رفع مشکلات بانکی آنان است.

وی با بیان آن که بر اساس تدابیر اتخاذ شده یک مسوول کشیک در تمام شعبات بانک ها برای رسیدگی به شارژ عابر بانک ها حضور دارد، به ایرنا گفت: بر اساس اطلاعات موجود در سه روز گذشته گزارشی مبنی بر شارژ نبودن عابر بانک ها به میز امداد بانک مرکزی جمهوری اسلامی اعلام نشده است.

مدیرکل روابط عمومی بانک مرکزی افزود: شهروندان می توانند در تماس با شماره تلفن های میز امداد بانک مرکزی جمهوری اسلامی، مشکلات عابر بانک و مکان آن را اعلام کنند تا در سریعترین زمان ممکن برای رفع مشکل اقدام شود





طبقه بندی: اخبار بانکی,
بازدید (84)

امتیاز : نتیجه : 2 امتیاز توسط 2 نفر مجموع امتیاز : 64


نوشته شده در تاريخ دوشنبه 05 فروردين 1392 - توسط زینالزاده

قابل توجه دفاتر منتخب مرحله دوم ماژول پایا(ماکو)

 

ماژول ثبت پایا در زیر منوی "اسناد انتقالی و حسابداری" برای دفاتر منتخب ماکو(تازه کند--صوفی--باش کهریز--بهلول کندی--نجف زاده--محرم زاده) فعال و امکان ثبت پایا برای این دفاتر مهیا شده است ولی با توجه به بررسی و تست سیستم برخی دفاتر یک مورد جزیی در ثبت نهایی هست که حداکثر تا مورخه 1392/01/06 برطرف خواهد شد نتیجه از طریق وبسایت ماکو و سیستم سیمیا باطلاع خواهد رسید.





طبقه بندی: اخبار بانکی, بروزرسانی سیمیا,
برچسب ها: پایا در سیمیا,
بازدید (230)

امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 41


قابل توجه دفاتر محترم شهري و روستايي

طبق اعلام اداره كل خزانه داري و مبادلات دفاتر خدمات بانكي مجاز به واريز مستقيم وجه بحساب اين اداره كل(حساب جام نزد بانك ملت) نبوده و ميبايست نسبت به واريز وجوه مازاد بحساب جاري شعبه ناظر ذيربط و يا خزانه داري استان اقدام و فيش واريزي را به شعبه ارسال نمايند.

دفاتر محترم ماكو از واريز مستقيم وجوه مازاد بحساب خزانه داري و مبادلات نزد بانك ملت خودداري و تا اطلاع ثانوي بحساب سيبا شعبه ماكو نزد بانك ملي اقدام نمايند.





طبقه بندی: اخبار بانکی,
بازدید (69)

امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 22


.: Designed By Night-Skin.com - Seo & Translate By SeoGaleb.Ir :.


[ طراحی : نایت اسکین سئو و ترجمه: سئو قالب ] [ Weblog Themes By : Night Skin ]


بانک فقط پست بانک ایران

اخبار بانکی

سئو قالب

آرشیو

فروم

Site Map

عناوین

SeoGaleb.Ir